הקלטת ברכת כלה

אולפני ליין הפקות מתמחים בהפקת ברכות מיוחדות לחתונות: ברכת כלה, ברכת לחתן, ברכות לאמהות וברכות לאורחים.

ברכת כלה מהי?

ברכת כלה הינה חלק ממסורת יהודית עתיקת יומין, הברכה הינה תפילה מרגשת ואישית בה הכלה מבקשת מבורא עולם שילווה אותה בדרכה החדשה לחיי נישואין מוצלחים. הברכה הינה אישית וייחודית לבני הזוג, שמותיהם המלאים ושמות האמהות יהוו חלק בלתי נפרד מהברכה עצמה שתלווה באיחולים לחיים מאושרים, ומלאי שמחה, ילדים בריאים וכל טוב. ברכת הכלה הינה מנהג עוצמתי ומרגש המושמע בעת הכניסה של בני הזוג אל מתחת לחופה בזמן שההורים, החברים ובני המשפחה מלווים אותם בדרכם לחיים משותפים מלאי שמחה ואושר. מקור המנהג של ברכת כלה נובע מן הפסוק התנכי "ויברא אלוקים את האדם בצלמו, בצלם אלוקים ברא אותו. ויבן ה´ אלוקים את הצלע אשר לקח מן האדם לאשה ויביאה אל האדם ויברך אותם אלוקים ויאמר להם: פרו ורבו ומלאו את הארץ".

התהליך...

אנו מומחים בהפקת ברכות כלה מסורתיות בליווי של שירים ונעימות מפורסמות. כמו כן ניתן להלחין מוסיקה ייחודית ומקורית לבני הזוג שתהפוך לפס הקול של חייכם. קיימים מספר נוסחים לברכת הכלה, לאחר בחירת הנוסח המתאים לך, ניגש להקלטת הברכה באולפני ליין הפקות כאשר לאורך כל תהליך הקלטת הברכה בני הזוג ילווו ע"י קריין מקצועי שמלמד ומדריך איך להגות נכון את מילות הברכה. לאחר ההקלטה אנו נערוך את התוכן המוקלט, נשפר ונתקן את הנדרש, נוסיף את המוסיקה הנבחרת והאפקטים הנדרשים והברכה מוכנה לשידור על גבי תקליטור.

מתי מומלץ לשדר את הברכה?

האפשרות הראשונה היא לשדר את הברכה כמבוא לפני ההובלה אל החופה. אפשרות נוספת היא לשדר את הרכה לאחר שחתנך כיסה את פנייך בהינומה והמשיך אל החופה, בעודך ממתינה לשושבינים ולחברים לחזור וללוות את הצטרפותך אליו תחת החופה.

מהבלוג של ליין הפקות: ברכת כלה מהי?

כל הזכויות שמורות לליין הפקות © 2011
בניה וניהול אתר